Уважаемый посетитель! Вы используете устаревший браузер, чтобы страница работала правильно, рекомендуется использовать современный браузер.

Renishaw транснаціональна група компаній, що працюють в сфері високоточних вимірювань і охорони здоров'я.

Українсько-американське ТОВ Фірма «КОДА» було засновано в 1993 і є офіційним дилером Renishaw в Україні.

Повний асортимент щупів для всіх областей застосування

Великий асортимент щупів, розроблених компанією Renishaw, охоплює серію конфігурацій, що дозволяють вирішувати найрізноманітніші завдання, пов'язані з вимірами.

Успішне виконання вимірювань істотно залежить від здатності щупа датчика досягати певного елемента, зберігаючи точність в точці контакту. Фахівці компанії Renishaw володіють величезним досвідом в області проєктування датчиків і щупів, що дозволило розробити великий ряд щупів для КВМ і верстатів, які забезпечують високу точність вимірювань.

Системи кріплення на КВМ

Оптичні енкодери

Абсолютні та інкрементальні, лінійні та поворотні енкодерні системи, з високими характеристиками, як точності, так і швидкості. Надійні та високопродуктивні лінійні і поворотні системи вимірювання положення з точною шкалою і компактною оптоелектронною зчитувальною головкою, що перетворює дані переміщення відносно шкали в дані положення.
 

  • Пропонуються моделі як інкрементальні, так і абсолютні
  • Безконтактна конструкція – нульовий гістерезис та відсутність механічного зносу
  • Надійна оптична система – високий ступінь стійкості до забруднення, пилу та подряпин без порушення цілісності сигналу

Швидка і відтворювана збірка кріпильних пристосувань Renishaw підвищує продуктивність і точність вимірювань.

Renishaw пропонує гаму стандартних модульних кріпильних пристосувань та на замовлення, а також супутнє програмне забезпечення для координатно-вимірювальних машин (КВМ), універсальної системи Equator ™ і систем технічного зору (СТЗ).

KODA — офіційний дилер Renishaw в Україні
Україна, м. Харків, вул. Багалія, 22
  renishaw@koda.ua   +38 (067) 564-08-61

Датчики та програмне забезпечення для верстатів

СУЧАСНІ СИСТЕМИ ВИМІРЮВАНЬ, які не мають аналогів по точності, контролю і надійності

Компанія Renishaw пропонує широкий вибір рішень для калібрування, які дозволяють підвищити характеристики верстата, збільшити час його роботи та виробляти профілактичне обслуговування згідно з графіком.

Вимірювання експлуатаційних характеристик верстата і його діагностика є базові процедури, що дозволяють забезпечувати певний, а також стабільний рівень продуктивності при обробці деталей.

Лазерні інтерферометричні вимірювальні системи (XL-80, ХМ-60/600 та ХК10) і система Ballbar QC20-W компанії Renishaw дозволяють виконувати оцінку і моніторинг, а також покращувати статичні й динамічні експлуатаційні параметри верстатів, координатно-вимірювальних машин (КВМ) та інших пристроїв з прецизійним позиціюванням виконавчих елементів.

KODA — офіційний дилер Renishaw в Україні
Україна, м. Харків, вул. Багалія, 22
  renishaw@koda.ua   +38 (067) 564-08-61

Системи контактного вимірювання і сканування світового класу, призначені для координатно-вимірювальних машин (КВМ).

Renishaw випускає найрізноманітніші контактно-вимірювальні системи, з яких завжди можна вибрати оптимальне рішення для будь-якого завдання. Контактні вимірювальні датчики дозволяють виконувати вимірювання в окремих точках, що робить їх ідеальним засобом для вимірювань на тривимірних деталях відомої та невідомої геометрії.

Магнітні енкодери

Надійні енкодери для жорстких умов експлуатації. Є як абсолютні, так і інкрементальні датчики положення. Лінійні та поворотні системи вимірювання положення здатні працювати в жорстких умовах при низькій вартості та високій надійності.

  • Пропонуються моделі як інкрементальні, так і абсолютні
  • Безконтактна конструкція забезпечує відсутність зносу
  • Надійна магнітна сенсорна технологія визначення положення забезпечує чудову стійкість до більшості забруднень

Компанія Renishaw є світовим експертом в галузі промислових метрологічних рішень і систем контролю процесів обробки, що застосовуються в різних галузях обробної промисловості.

Датчики Renishaw дозволяють заощадити до 90% часу на наладку і поліпшити управління технологічним процесом.

Компанія Renishaw пропонує рішення для налагодження інструменту, виявлення несправного інструменту, установки заготівок, вимірювання розмірів заготівки в процесі обробки і  контролю перших оброблених після переналагодження верстата деталей з автоматичним оновленням параметрів корекції.

Калібрування та оптимізація роботи верстатів

Ми пропонуємо:

Високоякісні оптичні та магнітні енкодери компанії Renishaw

Оснащення для вимірювальних машин